Contact

Op zoek naar een bepaald onderdeel? Laat het ons weten

Algemeen

NNP BVBA
Henry Fordlaan 5182 
B-3600 GENK
T. +32 (0)89 77 76 01
info@nnp.be

Groothandel

Zaakvoerder

Kim Hermans - kim@nnp.be

Nieuwe onderdelen

Sales manager New Parts

Eric Driesen - parts@nnp.be  / eric@nnp.be

 

Sales manager

Marc Reymen - marc@nnp.be

 

Aftersales manager / technical service

Joren Van Roie - joren@nnp.be

 

Boekhouding

Sanne Driesen - boekhouding@nnp.be

Magazijn

Warehouse manager

Kris Bervoets - magazijn@nnp.be

Ligging

site by yappa